Začátek povídky aneb představení postav!

8. června 2011 v 14:06 | Rebelky |  Story ♥
A je tady začátek povídky. Aby všichni věděli o koho jde a jak to bude probíhat, na začátek je tu charakteristika hlavních postav, ale pak už bude jedna kapitolka za druhou :) Budu ráda za všechny připomínky a komentáře!

Natalli Bloom
o ní: Natallie je velmi přátelská,
kamarádit se s kluky jí nevadí je na to zvyklá, když se baví s kamarády svého bratra. Se svým bratrem mají velmi silné pouto. Mají se hodně rádi ale jako všichni sourozenci se někdy hádají.
Taky má ráda dobrodružství a adrenalin a proto je tím na co se nejvíce těší do Bradavic, letání na koštěti. A zárověn také doufá, že ji vezmou do kolejního famrpálového
družstva. Famfrpál má společný se svým bratrem. Na kopci za jejich domem o prázdninách zkoušeli létat na koštěti a přihrávat si camrál, takže nejsou úplní
začátečníci. Má svého potkana Ouška, kterého dostala k desátým narozeninám.
Charlie Bloom
o něm:Charlie je hodný, chápavý a chytrý chlapec. Kdybych ho měla zařadit do jedné ze skupin patří určitě mezi optimisty. Všechno bere s nadhledem a vždy má nějaký záložní plán. Všm svým přátelům je připraven pomoct. Do Bradavic se těší na famrpál jak už jsem zminovala. Ale také na bylinkářství, už když byl malý trhal různé květiny a ty pak sušil, a dělal si jakoby atlas květin!
On i jeho sestra doufají že budou v Nebelvíru, už proto že tam studovali jejich rodiče, oba jsou totiž kouzelníci. Charlie dostal výra velkého aby mohli s Natallii posílat dopisy domů.
William Keep
o něm:William je z mudlovské rodiny, tudíž neví skoro nic co Bradavická škola obnáší. Ale i přes to se tam těší. Když se dozvěděl, že se naučí kouzlit ohromilo ho to. Je takový typ člověka, který si půjčí různé knihy a dokumenty , aby si zjistil všechno do podrobna. Ono to taky není někdy na škodu vědět všechno, co budte potřebovat.William je pozorný ale většinou taky roztržitý. Váží si svých přátel, ale jeho špatnou vlastností je závist. Někdy prostě někomu něco závidí, a kvůli tomu je třeba celý den znuděný a posmutnělý. Jeho rodiče vždycky říkávají : "To s věkem odejde!!"
Když se tak prodíral spoustou knih o Bradavické škole a historii,
nejvíce se mu zalíbila představa hodiny kouzelných formulí a pak na něj velmi zapůsobil jako předmět lektvary.
Katie Giddings
o ní: Má starší sestru Emmu, která už do Bradavic chodí. Její máma je čarodějka a její táta mudla. Žijí takový normální život. Bydlí na kraji Londýna v rodiném domku. Katie je kamarádská, chytrá a taky optimistická. Jejím největším snem bylo umět čarovat jako její maminka. Proto se už nemůže dočkat až pojede do Bradavic.Ví o nich snad všechno a abych nezapomněla
je taky hodně sečtělá. A nečte jen mudlovské knížky ale i ty kouzelnické co vzala mámě z její knihovny. O Bradavicích si zjistila všechny podrobnosti.
Emma Giddings(sestra Katie, není jedna z hlavních postav, ale dala jsem ji tady ptž se mi líbí..)
o ní:Letos už půjde do 3.ročníku. Je v Nebelvíru. Moc ráda své mladší setře líčí jak to v Bradavicích vypadá, jací jsou tam učitelé a co jak chodí. Katie ji vždy se zaujetím poslouchá. O Emmě můžu říct že je velmi sympatická,chytrá a ochotná. Pak také velmi milá a to na každého. Teda kromě těch kteří ji naštvou, nebo se k ní chovají jako k hloupé blondýně. Do Bradavic se jako každý rok velmi těší ale letos přibude něco nového, nepovinné předměty a také návštěvy Prasinek, které jsou podle ostatních studentů úžasné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama