poslední den...?

12. dubna 2011 v 8:21 | Rebelky |  OUR Diary =)
Kdyby se vás někdo zeptal, z čeho máte největší strach, zřejmě by vaše odpově'd zněla nějak takhle : "No... asi pavouci, někdy tma..." + nějaké vaše "fóbie".
Ja bych určitě odpověděla stejně, ale teď, když se nad tím pořádně zamyslím, tak asi smrt...
Sice tomu NECHCI věřit, ale knihy převažují proti mě, že zřejmě rok 2012 bude náš poslední.
Slyšela jsem jen pár příběhů o tom, jak zanikne svět, nebo co se vlastně stane, ale jak říkám - "uvědomuju si, že smrti se bojím vlastně nejvíc..." Tak si nic dobrovolně nečtu.
Mám obrovský strach. I když si někdy, asi jako každý, řeknu, že bych mohla spáchat sebevraždu, že mě život nebaví a poslední dobou mě nic nejde. Ale já bych to nikdy neudělala!
Život beru jako vzácnou krabičku, která se den ode dne naplňuje novými a novými "zážitky" a vzpomínkami.
Každý den žiju na plno. I když bych si za včerejšek naliskala za ty šílené známky, za které by mě doma určitě nepochválili, ale žiju dál.
Místo toho, abych kvůli pětce z chemie a čtverkám z fyziky a matiky přemýšlela o sebevraždě, tak si raději zahraju na kytaru, zazpívám si nebo si zahraju na saxofon :))
Nejlepší je mít přátele. Přátele co tě podrží když potřebuješ! Život jde mnohem líp.

Než umřu, ráda bych ještě poznala co je to opravdové neporušitelné přátelství, dobrou práci, našla pravou lásku a vše co k tomu patří... Velice ráda bych chtěla mít manžela, co při mě bude stát, bude mě milovat a bude mít se mnou naše dítě.
Vím, že to zní trochu.. možna "divně" na muj věk, ale na tohle všechno a mnohem vic se strašně do života těším a proto taky věřím, že 21. prosinec 2012 nebude náš poslední den...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bojíte se smrti?

ANO
NE

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama