Duben 2011

Zdarma

14. dubna 2011 v 16:39 | Rebelky |  OUR Diary =)

ZDARMA

Prohlížím si poštu a na úvodní obálce uvidím obrovský, červený nápis ZDARMA!
S nezájmem ji zahodím do popelnice a jdu si zapnout televizi. Sotva dosednu, přijde moje malá dceruška Berta s pytlíkem bonbónů a vykládat mi, že je dostala od kamaráda zdarma. Jen že nám prý objednala za pár papírků sekačku od jeho tatínka.
Samozřejmě to tak nenechám. Začnu nadávat, rozčilovat se a pošlu ji pro číslo na vychytralého spolužáka.
Mezitím přijde syn s letákem , co sem zahodil. "Tohle sem našel v popelnici, je tam napsáno zdarma…" a začne mi ukazovat, že když si koupím plazmovku, že k tomu mám i perfektní kopačky zdarma! A začne mě poučovat o tom, co je "správná koupě".
Než se naděju, zvoní někdo na dveře. Běžím otevřít a zjistím, že je to nová sekačka.
"Kde máš zatraceně to číslo na toho malýho haranta!" Začnu řvát na Bertu. A pořád se nemůžu zbavit Adama, který mi stojí za zadkem a pořád mele o nových kopačkách a LCD televizi.
"Číslo je vedle televize na papíře" zakřičí Berta. Rozčílený jdu k televizi a hledám to číslo. Když nastanou v televizi reklamy. "Volání zdarma, 500ml coca-coly navíc a zdarma…" Pořád vzteklý hledám to číslo. "LCD televize + nové kopačky k tomu zdarma, ale pospěšte si! Platí to jen do 30.5" Slyším z televize a Adam samozřejmě taky. Začne mě tahat za triko a ukazovat na obrazovku! "Tati, tati, to platí jen do zítřka! "Poslíček se sekačkou už je nedočkavý a huláká na mě, ať si pohnu!...
Konečně vyhrabu lísteček. Vytočím číslo a ... "číslo je dočasně nedostupné, zkuste to později."
Navztekaný pošlu poslíčka, s velkými optížemi, ale nakonec přeci, domů i se sekačkou. Synka vyprovodím ze dveří, televizi vypnu a jdu do hospody na jedno malý…
Přisednu si ke kamarádům a jeden z nich zrovna povídá… "Viděli jste tu dnešní reklamu na prací prášek? Prej ,když koupíš 2 ,máš jeden zdarma…"

(fejeton)

poslední den...?

12. dubna 2011 v 8:21 | Rebelky |  OUR Diary =)
Kdyby se vás někdo zeptal, z čeho máte největší strach, zřejmě by vaše odpově'd zněla nějak takhle : "No... asi pavouci, někdy tma..." + nějaké vaše "fóbie".
Ja bych určitě odpověděla stejně, ale teď, když se nad tím pořádně zamyslím, tak asi smrt...
Sice tomu NECHCI věřit, ale knihy převažují proti mě, že zřejmě rok 2012 bude náš poslední.
Slyšela jsem jen pár příběhů o tom, jak zanikne svět, nebo co se vlastně stane, ale jak říkám - "uvědomuju si, že smrti se bojím vlastně nejvíc..." Tak si nic dobrovolně nečtu.
Mám obrovský strach. I když si někdy, asi jako každý, řeknu, že bych mohla spáchat sebevraždu, že mě život nebaví a poslední dobou mě nic nejde. Ale já bych to nikdy neudělala!
Život beru jako vzácnou krabičku, která se den ode dne naplňuje novými a novými "zážitky" a vzpomínkami.
Každý den žiju na plno. I když bych si za včerejšek naliskala za ty šílené známky, za které by mě doma určitě nepochválili, ale žiju dál.
Místo toho, abych kvůli pětce z chemie a čtverkám z fyziky a matiky přemýšlela o sebevraždě, tak si raději zahraju na kytaru, zazpívám si nebo si zahraju na saxofon :))
Nejlepší je mít přátele. Přátele co tě podrží když potřebuješ! Život jde mnohem líp.

Než umřu, ráda bych ještě poznala co je to opravdové neporušitelné přátelství, dobrou práci, našla pravou lásku a vše co k tomu patří... Velice ráda bych chtěla mít manžela, co při mě bude stát, bude mě milovat a bude mít se mnou naše dítě.
Vím, že to zní trochu.. možna "divně" na muj věk, ale na tohle všechno a mnohem vic se strašně do života těším a proto taky věřím, že 21. prosinec 2012 nebude náš poslední den...

Šaty "ala" rebelky

8. dubna 2011 v 15:07 | Rebelky |  oblečení
Náš projekt ve VV..kterým měly být podle naší profesorky šaty..se podle mě zvrhly v návrhářsky umělecký kousek! Kdo jiný to vymslel než druhá rebelka..=)..já byla modelem na který se šaty šily..samozřejmě jsem pomáhala..ale jak to celé vypadá?? No včera jsme je jakoby doděaly..spočívalo to v tom, že jsem 2hodiny stála na židly a rebelka kolem mne "poskakovala" a dola´dovala všechno možné..šaty tvoří 2 kusy, černá sukně a vlastní šaty z pytloviny(mělo to být něco zvláštního) oba tyto kusy jsou u kolen "nazhrnované" a tvoří něco jako "boule" nepředstavujte si nic dlouhého jsou celkem krátké..=) V pasu je fialová stuha, která na zádech tvoří mašli! A dost těch popisů..učitelka nám slíbila, že příští hodinu je nafotíme..my s rebelkou chceme také vyjít s nimi do ulic a nafotit nějaké umělecké fotky..=) a nebojte dáme je i sem a budete si je moci prohlédnout!..=)

nebe peklo země ráj

7. dubna 2011 v 19:09 | Rebelky |  Story ♥
Víte jak se říká "nebe, země, peklo, ráj..." Tak ja bych spíš řekla "Země je peklo , někdy nebe vyjímečně ráj".
Já zrovna prožívám tento týden spíš peklo.
Krom toho, že mi rodiče nerozumí, absolutně v ničem mě nepodporují, tak mě dokážou jen zkritizovat a nadávat mi.
Jelikož mi tohle matka dělá poslední.. já vlastně nevím už ani jak dlouho. Řekla bych odjakživa, ale to bych přeháněla. Prostě už dost dlouho na to, aby mi mohla začít "pomáhat".
Pořád mi říká.. "přijdeš jen když potřebuješ, sama nic neuděláš!" nebo "neválej se tady a běž...(něco dělat)"
Snažím se ze všech sil, abych převrátila svůj svět z rubu na líc. Na každou špatnou věc se dívám i z druhé strany, jenže na světě začínám poznávat čím dál tím víc těch "zlích" ... rspektive "mě nepříjemných" osob, který ti ztrpčují život.
Mezi takové patří třeba naše učitelka češtiny. Strašně ráda píšu. Když přečtu slohovku svým přátelům a příbuzným, všem se líbí, jen ona ji zkritizuje a dává navrh těm co se jí !líp zamlouvají!" - "ti co ji padly do oka".
Šak jak já se těším, až jednou budu snad i "slavná" spisovatelka (umělkině) a všem co mi dělali život škaredší to dám sežrat! :D :D

No tak to je spíš takové to peklo na zemi. Jelikož jsem obrovská optimistka, tak na každém dnu si najdu něc pěkného. I kdyby to mělo být třeba že jsem nešlápla do louže... :D
Miluju svůj věk a svoje přátele a všem nástrahám života se hodlám postavit čelem!
I když to nejspíš píšu z náhlého vzteku, ale i matku bych mohla utáhnout na vodítku... - tím myslím (méně sporů...)

Život je krásný sám o sobě a něbýt pekla, nebe i "ráje". Nebyl by tak skvěle ochucený...!!! :)

domácí "teror" :D

7. dubna 2011 v 18:51 | Rebelky |  OUR Diary =)
Ahoj lidi,
poradíte, jak zachránit pomalu se potípějícího se puberťaká???
Z matemetiky nás čekala primitivně lehká čtvrtletní práce, dalo se říct, jenže hádejte jak to dnes dopadlo? Když bude dobře, tak 4!
Rodiče o tom na štěstí neví! Sice i s tou 4 mám průměr něco kolem 1-2,ale komu by nevadila čtverka,ze?
No strasny. Matka je na mě nabroušená v jednom kuse a to za maličkosti!
Už mě to vážně nebaví. Asi před týdnem jsem si našla fakt dobrýho kámoše (asi o rok starsiho) :D a je s nim fakt zabava. Bydli nedaleko a hrajeme spolu ve skupině hudební...
Dneska me zrovna pozval na brusle a ja nemohla, pac mam domaci vezeni za to, ze sem nestihla vcera ulozit v cas mladsi sestru... :P
No strašnej teror!!! :D :D ://

Co vy? Mate to podobne? Nebo jak? :)

Vaše rebelka♥

blondýnky

5. dubna 2011 v 9:00 | Rebelky a internet |  holky ♀
Vtípky o blondýnkách:
Více smajlíků ke stažení

 • Blondýnka přijede na hranice a hraničář říká: "Slečno, můžete se nám identifikovat?"
  Blondýna vytáhne zrcátko, podívá se do něj a prohlásí: "Ano, jsem to já."
 • Blondýnka jde na vyšetření mozku. K hlavě jí připevní kabely a napojí ji na počítač. Doktor ho zapne a na monitoru se objeví: "Nyní můžete počítač bez obav vypnout!"
 • Známý psychiatr je hostem u blondýnky Sáry. Rozhovor se brzy stočí na jeho povolání.
  "Můžete mi říci, doktore, jak zjistíte duševní poruchu u člověka, který navenek vypadá úplně normálně?" táže se Sára.
  "To je jednoduché," odpoví psychiatr. "Položím mu nějakou velmi jednoduchou otázku, kterou normální člověk bez obtíží zodpoví. Když zaváhá, je to určitá známka duševní nerovnováhy."
  "Jakou otázku například?" zajímá se Sára.
  "No, můžete se ho třeba zeptat takto: Kapitán Cook podnikl tři cesty kolem světa a při jedné z nich zemřel. Při které?"
  Blondýnka přemýšlí a pak nervózně řekne: "Neměl byste jiný příklad? Víte, musím přiznat, že historie není mou silnou stránkou."Více smajlíků ke stažení
 • Baví se dvě blondýnky: "Slyšela už jsi o tom, že prý my blondýnky máme malou kapacitu mozku?"
  "Opravdu? A co je to kapacita?"
 • Běží brunetka a blondýnka po poušti a honí je lev. Brunetka po chvilce spadne na zem, a aby se ubránila hodí lvovi písek do očí. Pak znova utíká a opět spadne na zem a zase hází lvovi písek do očí. Pak doběhnou k palmě a brunetka na palmu rychle vyleze. Pak kříčí na blondýnku ať su taky rychle na palmu vyleze. Blondýnka na to jen odsekne: "Proč? Já mu písek do očí neházela!"
 • Jdou dvě blondýnky tunelem a jedna uvidí zrcátko a zvedne ho a říká: "Hele tu tvář znám, ale nevím odkud."
  Ta druhá si jej vezme a povídá: "Ale vždyť to jsem já."
 • Více smajlíků ke staženíNa vlakovém nádraží hlásí rozhlas: "Pozor pozor, vlak z Trnavy bude mít 95 minut zpoždění!"
  Blondýnka na to naštvaně: "Sakra, skoro hodinu!"
 • Blondýnka jde do soutěže a uvaděč se jí ptá kolik je 1 + 8. Blondýnka odpoví 148. Špatně a publikum, samé blondýnky řvou: "Dejte jí šanci!"
  Uvaděč teda pokládá druhou otázku: "2 + 2?"
  "222."
  Zase špatně a blondýnky opět křičí: "Dejte jí šanci!"
  Tak do třetice 1 + 1.
  Blondýnka odpoví: "2."
  A blondýnky opět křičí: "Dejte jí šanci!"
 • Jde blondýnka k zubařovi a na uších má sluchátka. Když se už usadila v zubařském křesle, říká jí zubař: "Ty sluchátka si musíte dát dolů."
  "Ale já si je nemůžu sundat!"
  "To mě nezajímá, ty sluchátka si musíte sundat!"
  "Nesundám!"
  "Ale já potom nemůžu pracovat," říká zubař a sluchátka jí sundá.
  Blondýnka byla za pět minut mrtvá. Zubař zvedne sluchátka a poslouchá: "Nadechnout, vydechnout, nadechnout, vydechnout..."
 • Přijde blondýnka dod drogerie a říká: "Máte něco proti molům?"
  "Ano, naftalínové kuličky."
  Blondýnka si jich vezme pět, druhý den přijde znova vezme si jich šest, další den přijde opět a vezme si jich rovnou šedesát.
  Prodavačka se ptá: "To máte doma tolik skříní?"
  "Ne, ale víte, jak je těžké se tou malou kuličkou trefit do mola?"
 • Jde takhle blondýna se psem a zastaví jí policajt a povídá: "Jaktože váš pes nemá košík?
  Blondýna: "No, ale mi nejdeme nakupovat."
  Policajt: "Aha, tak to pardon, to jsem nevěděl."Více smajlíků ke stažení
 • Jede v Římě papež ve svém papamobilu a všimne si, že za vozidlem utíká blondýnka.
"Zastavte, neboť tato žena potřebuje rozhřešení!"
Velitel ochranky však prohlásí, že je to teroristka.
Když papež vidí, že blondýnka stále běží za papamobilem, má jazyk na vestě, striktně poručí zastavit vozidlo.
Blondýnka přiběhne k papamobilu a z posledních sil vykřikne: "Jednu vanilkovou!"
 • Blondýnka a bruneta vypadnou z letadla.
  Která dopadne první?
  Brunetka, protože blondýnka se musí ptát na cestu.Více smajlíků ke stažení
Více smajlíků ke stažení

Fimfarum

5. dubna 2011 v 8:28 | http://www.sms.cz/film/fimfarum_do_tretice_vseho_dobreho_3d |  Story ♥

FIMFÁRUM do třetice všeho dobrého

Česká republika, 2010, 75 min.
Kinopremiéra v ČR 10.2.2011
Nyní v kinech 20. nejnavštěvovanější

obrazekobrazek

blondýny

3. dubna 2011 v 17:10 | Rebelky |  holky ♀
Já jsem blondýna a poslední dobou se na to pořád vymlouvám, ale podívejte se, co všechno vynalezly.. :D
- Nepromokavá osuška.
- Sluneční brýle, které světélkují ve tmě.
- Baterka na sluneční baterie.
- Ponorka s korálky místo vstupního poklopu.
- Kniha "Jak se naučím číst".
- Nafukovací terč.
- Voda v prášku.
- Kolečkové křeslo na šlapací pohon.
- Porcovaný čaj v nepromokavých sáčcích.
- Vystřelovací křeslo pro posádku vrtulníku.

Rozhlásek aneb Stávka lékařů!

1. dubna 2011 v 14:22 | Rebelky |  Story ♥
Když nám učitelka oznámila že máme psát jakýsi ROZHLÁSEK..naše pohledy vypadaly víc než vyjeveně! A to anvíc asi za ani ne 2 hodiny..jejda..tady je ten můj...děkuju za krtitiku!!

Stávka lékařů!

Roznesla se do města
nevídaná novina!

Že se chystá schromáždění,
bude to prý velké dění.

Lékařise chystají
meče a sekery oprašují.
Tak horké to zase není,
jen se chystá schromáždění.

Co je k tomu dovedlo?
Peníze, prý chybí jim.
Kecání je nenadchlo.
Činy, chcou rozvířit hustý dým.

Stávku chystají,
léčit nechtějí!

Co my si s tím počneme?
Vyhovíme jim?
Snad jim trochu přidáme.
Rožzeneme ten hsutý dým.

Všichni spokojeni jsou,
doktoři tu zůstanou.

Stát má peněz pramálo,
ale doktoři, ti mají přidáno!

Tak..??..=D