Únor 2011

Chtěla bych, aby lidé mohli číst moje myšlenky?

25. února 2011 v 20:43 | Rebelky |  Story ♥
Ahoj. Tady mám další z mých domácích úkolů do čj- slohu. Tohle se mi moc nepovedlo, ale vzala jsem si moc těžké sousto. Říkám si... Ale tak mohly by ste napsat svoje názory! :))
Chtěla bych, aby lidé mohli číst moje myšlenky?
V poslední době se myšlenky stávají u většiny lidí jediným místem, kde mají své soukromí s vlastním klíčem. Někdy by bylo lepší nechat si číst v mysli, než to říct slovy. Ale nač si dělat život jednodušším zrovna tímto způsobem.
S naší myslí by zmizely i slova. Už bys věděl, co chci říct, tak proč to opakovat znova…
Více záporů než kladů by mělo umět číst v mysli.
Číst v mysli. Možná bychom byli nejlepší, ale k čemu. K čemu by ti to bylo, kdybychom byli takoví všichni! Už by nikdo nebyl vyjímečný! Žádní výherci - tudíž ani proherci.
Nemyslím si, že by se líbilo mým přátelům, kdybych se jim bez dovolení hrabala v mysli. Určitě by jsme nebyli takový jací jsme. Přišla bych na věci, které jsem určitě vědět neměla!
K čemu poslouchat učitele, kdybychom už věděli o čem chce mluvit. A nedej bože, kdyby oni začali číst v mysli nám!
Nebylo by od věci pochytit z něčí mysli inspiraci, ale to bych považovala spíše za krádež a nedovolené vniknutí do soukromí.
V mysli jako v nedobytném úkrytu toulat se můžeš. Schovávat před problémy- i když jim neutečeš.
Je to zbraň každého. S věkem roste a sílí, jako dub.
Ale čtením myšlenek mohl bys být zavřen na doživotí coby dup!
Ráda plavu si -jen tak v mysl, sama. Mysl my dává prostory k nahlédnutí na život jiným úhlem a s rozvahou! Mládí není období života, nýbrž duševní stav! A tak snažím si v ní každý den zametat, abych měla prostor pro nové myšlenky a nezčernala mi. Poněvadž zdravý a veselá mysl jsou zdrojem krásy.
A tak říkám. Dostat tu možnost "umět číst v mysli"… Raději bych ji věnovala někomu hodně daleko, který o to stojí, než si tím zkazit život…

Rudův gang- hanačky

22. února 2011 v 18:26 | Rebelky |  Story ♥
DVĚ HANAČKY V ŠOKU

Přepadl v malé vesničce Dub, poblíž Prostějova, dvě malé hanačky, prodávající kozí sýr.
Vykradli stánek, vyděsili dvě malé, bezbrané, nevinné děvčátka k smrti.
Po zásahu Rudova gangu, byly obě dívky převezeny do hlaní nemocnice v Prostějově. Již dva dny leží v šoku a jediné slovo, co zatím řekla jedna z nich, bylo "sýr".
Prosíme všechny, kdo uvidí partičku přibližně pěti podezřelých lidí, ať neprodleně upozorní na číslo 987.
Děkujeme…

Rudův gang - únos autobusu

22. února 2011 v 18:25 | Rebelky |  Story ♥
3.9 2010

ÚNOS AUTOUSU
Na Vrahovické ulici, byla poblíž Albertu viděna skupinka lidí, zahalených do černých mikin s kapucí a na zádech s vyšitým písmenem R.                                                                                                
Jeden nesl na zádech růžový batoh, značky RENO.
Na vrahovické zastávce, nastoupili na autobus číslo 10, směrem Kraslice na Hané.
5minut po odjezdu autobusu, nahlásila policejné hlídka příliš rychlou jízdu tohož stejného autobusu, do kterého "kapsáři" nastoupili.
Autobus měl nabrat rychlost až 130km/hod.
Autobus byl nalezen v příkopu u tzv. křižovatky smrti!
Naštěstí do autobusu nenasedli žádní cestující (až na únosce a řidiče).
Řidič byl nalezen pod vlivem alkoholu u výjezdu z dálnice do Prostějova.
Autobus byl tak poškozen, že je jednoslovně do šrotu!! A na střeše byl nakreslený znak (viz. Obrazek..)
Policie pátrá po
únoscích. Zřejmě se ale jedná opět o Rudův gang.
Buďte na pozoru! 

Rudův gang

22. února 2011 v 18:23 | Rebelky |  Story ♥
Ahoj. Dalši z mých "šíleně" vymyšlených příběhů ve školní lavici. 
Jen tak pro pobavení... :D :D
PS: "příběhy" Rudova gengu mají být články z novin... (je to psáno tímto stylem..)

Rudův gang
… opět útočí
20.8 2010                                                         
UNOS ZMRZLINOVÉHO AUTA
Ve včerejších odpoledních hodinách bylo přepadeno auto se zmrzlinou. Poblíž ulice Čechůvské v Kraslicích na Hané.
Podívejme se, jak to popisuje řidič auta.:
"Znenadání na mě vyskočila parta kluků s kapucemi na hlavě a batohem, který prý měli plný výbušnin. Vyhodili mě z auta, svázali u lampy provazem a ujeli s mým vozem…"
To byla slova vyděšeného řidiče, necelou hodinu po události.
Cena zmrzliny ve voze se pohybuje kolem 2500Kč. Policii se nepodařilo zjistit, kdo ukradl zmrzlinové auto, ale mezi hlavní podezřelé se řadí Rudův gang.

21.8 2010
Dnes, kolem desáté hodiny ráno, bylo zpozorováno rychle jedoucí zmrzlinové auto, u Kraslic na Hané.
Policie zachytila rychlost přes 105km/hod. Podle poznávací značky se poznalo, že se jedná o ukradený vůz.
Okamžitě nastal policejní zásah.
Ovšem auto se jim ztratilo hned za první zatáčkou.
Asi po půl hodině, našli auto poničené u autoservisu Dobrota v Kraslicích na Hané.
Obyvatelé ulice o ničem nevěděli.
Podezřelá je partička kluků. Jejich identita není známa. Dávejte si POZOR!

Chcete povídku...? =)

21. února 2011 v 19:30 | Rebelky |  ankety
Máme na Vás, návštěvníkdy tohoto blogu otázku..a to...chtěli byste zde povídku? Nebo 2...?
Ta první  už je zveřejnována na jiném blogu, je to moje povídka a můj blog..xD Už jsou asi 4 kapitoly napsané..(mimochodem je o 4 dětech kteří začínají studovat v Bradavicích, pokud by se Vám toto téma nelíbilo...myslím že to překousnete, vždy je orientována na téma týdne)  tak ta by tu mohla být
A pak také ta kterou jste mohli vidět její ukázku níže..v článku..xD
Vyjadřujte se v komentech....

stojí pokračovat v "příběhu"? :)

21. února 2011 v 16:07 | Rebelky |  OUR Diary =)
Ahoj,
před "nedávnem" jsem začala psát z sponkaaaaa"nudy" -dalo by se příct- příběh o klučičí partě.
Jak se za chvíli dočtete, napsala jsem 1. kapitolu, ale nevím, jestli mám pokračovat dál!
A to hned z několika důvodů. rastastarTak, protože mi všichni dospělí co to četli, asi 4, řekli, že je to blbost! Ale u kamarádů ve třídě to vcelku uspělo. play :)
Ráda bych slyšela, co na to říkáte a jestli by stálo za to pokračovat... OK
A jestli ano, byla bych vděčná za vaše "návrhy" na pokračování příběhu. Sama už samozdřejmě nápady mám, ale každá "inspirace" by byla skvělá!! music
PS: Ještě ani nwm, jak se to přesně bude jmenovat... sense :D :D

1. KAPITOLA

Dneska je první den po velkých prázdninách a zase se jde do školy. Nečekám žádné změny po loňském roku v mém postavení v třídní bandě.
Tak se vstává. Nesmím si zapomenout nevzít to nové tričko od maminky k narozeninám, na kterém je napsáno "maličký maminčin mazánek". Sice je mi už 54 dní, 7 hodin a asi 25 minut 13let ,ale mamku tohle zřejmě nezajímá. Pro ni jsem zřejmě pořád mazánek.
Hodím na sebe modro bílé tričko a pádím do školy. Cestou dvakrát zakopnu, zanadávám semaforu na přechodu a jedné babce se psem, kterej se mi zapletl pod nohy jako naschvál.
Konečně jsem došel před školu a tam už vidím svoje kamarády. Alfréda, Jirku, Kryšpína a Algustýna, jak seděj na schodech před školou.
"Čau" stihneme si sotva říct, než zazvoní. Tak jdeme do třídy.
Co jsem si tak všiml, ve třídě je nás asi o tři víc, ale to mě ničím neohrozí.
O přestávce se domlouvám s klukama, co budeme po škole dělat. Domluvili jsme se, že půjdeme ven a zahrajeme si zvonkohru.
Než přijde náš třídní učitel Polívka, tak mu říkáme, do třídy, stihneme mu dát pár připínáčků na židli. "Už jde!" Křičí na mě Kryšpín, než vejde Polívka do třídy, abych se stihl v klidu posadit na své místo.   Pan učitel vejde, s bradou vzhůru a s ne příliš optimisticky předvedenou větou. " Doufám, že jste se z již uplynulého školního roku poučili a budete ukázněnější než loni" a míří se posadit.
Sotva však usedne, praskne jak nafukovací balónek v blízkosti kaktusu. "Kdo to byl!?" Osočí se na celou třídu. Třída není schopna odpovědět, poněvadž se válí smíchy po zemi. "Je to sice jeden ze starších vtipů, ale i tak se povedl" říkám si. Teda do té doby, než mě začne Polívka bez důkazně obviňovat! Snažím se z toho vykroutit, co to jde, ale moc platné mi to není. Aspoň dokud se neozve někdo v lavici za mnou, že to byl on a že se omlouvá. Otočil jsem se a to byl Květák. Tím myslím Květoslav, třídní šprt, učitelů mazánek a podlejzák. Dost jsem se divil, ale co už. Není to na mě, tak co. Pan učitel se na Květáka usmál a řekl mu, že pro tentokrát z toho vyvozovat následky nebude.
Po škole vyrážíme s klukama na nedaleké sídliště. Cestou nás doběhne Květák a ptá se, jestli by nemohl jít s námi. "Ale to bys musel nejdřív patřit k nám do party!" Zasmál se Algustýn a popošli jsme dál. "Já bych tam ale chtěl patřit, předběhl nás Květák a moc prosil. "No tak dobře", řekl jsem a sáhl do batohu pro knihu, kde zapisuju všechno, co jsme společně dělali a taky naše klubový zásady.
"Takže za 1. Všichni členové musí mít minimálně 160cm. Kolik máš ty?" Jirka vytáhl metr. "158" zahlásil a zaculil se. "Holt smůla, třeba do tejdne povyrosteš" Utrousil poznámku Alfréd a pokračovali jsme dál v cestě. Ohlídl jsem se ještě za Květákem, jestli nás třeba nešpehuje. Ale on úprkem běžel domů.
Sotva jsme došli k sídlišti, volá Jirkovi maminka, že musí jít domů na oběd a Kryšpínovi zase babička, že jí má jít se psem. Tak jsme se domluvili, že to necháme na jindy a s Alfrédem a Algustýnem jsme šli domů. Ale to jsem si vzpomněl, že má maminka narozeniny. V kapci jsem měl asi 30 korun a s Agustýnem i Alfrédem jsem se stihl už rozloučit. Tak jsem to vzal domů kapku delší cestou přes pole a natrhal pár kopretin a stébel trávy. Je pravda, že pole bylo trošku víc mokré, tak jsem domů dorazil špinavý se zvadlými kopretinami v ruce. Otevřel jsem dveře a na mě už čekala maminka a ne příliš velkým úsměvem na tváři, když mě uviděla. Chytila kytici, hodila ji do popelnice, pokárala mi za to, že jsem prý jako prase a hodila mě do vany.
Fakticky úžasnej den!

CamparisBlesk>27<mntS.c

Má úvaha

21. února 2011 v 15:46 | Rebelky |  OUR Diary =)

Má úvaha na citát:
Není pravda, že máme málo času. Pravda je, že ho hodně promarníme.
Seneca ml.

Lidé si neradi přiznávají pravdu, a stejně je to i s pravdou o promarněném času. Kdo by si chtěla přiznat, že plno času promarnil? To si raději bude nalhávat, že času má málo, ale přitom ho má stejně jako všichni ostatní. At už je člověk obklopen prací nebo na práci nic nemá. Hodinu, dvě,….,celé odpoledne, mraky času mu utečou jako písek mezi prsty. Až po nějaké době si, kolik drahocenného času ztratil, ale při přemýšlení jak promarněný čas dohnat uběhnou další hodiny a on přijde na to, že další drahocenný čas, který ještě před chvílí svíral v uzavřených dlaních, odlétl někam dál, někam pryč od něj. a tak se celý život topíme v dluzích promarněného času. Bude to někdy jiné? Dokáže to samotný člověk změnit? Myslím, že ano, ale musel by mít pevnou vůli. Ale ikdyby to tenhle člověk dokázal, myslíte si, že by si ani jednou nepostesknul, že má málo času?

Tak nevím jestli se Vám moje úvaha líbila, přece jen to byla moje první úvaha.…můžete se vyjadřovat v komentářích..=)


honící se neůspěch...

19. února 2011 v 19:17 | Rebelky |  OUR Diary =)
Hudba, jako zrnko klasu,
avšak mocná! Nezkrývá svou krásu.

Někteří umí v ní i číst.
Číst mezi řádky,
jako polibek z pravé lásky.
Dal mi jej a já ho schovala,
houslovým klíčem uzamkla.
Na papír jej přepsala,
kvůli mu, kytaru vzala...
A začala psát...  thinkheart.gif image by Salisko

Justinův film-Justin Bieber: Never say never

18. února 2011 v 15:44 | Rebelky♥ |  ♫ MUSIC ♫
Dneska jsem narazila na stránkách Bravogirl.cz
na celý článek o Justinovi, možná ho nesnášíte ale my
ho máme rádi a to hodně, takže si prosím odpusttě sprosté komentáře...
No a bylo tam o jeho novím filmu, který
popisuje jeho život od
narození až po současnost kdy je slavným zpěvákem
ve filmu vystoupí i Miley Cyrus, Selena Gomez a
také někteří rapeři se kterými Justin spolupracoval.
Vidět můžeme jeho domácí videa, mega koncerty a také
davy omdlévajících fanynek :D
Zkrátka je to bomba, jen nevíme jestli se film dostane do českých kin.
A ikdyby ne, myslím že nějak se na něho každý podívá!...:D My určitě!
Přidávám trailer na již zminovaný fil Never Say Never

Úžasnej trailer!!!

myšlenky ohledně blogu

17. února 2011 v 18:07 | Rebelky |  Ostatní & Blog
Ahoj. Nějak jsme se zasekly na dnešním datumu. 
Každý den mi brouzdá hlavou milióny myšlenek, sle já nevím, jak je donutit, aby se vhodně uspořádaly na papír.
Poslední dobou nemám žádné vážné nápady ke sepisování do článků na blog.
Jelikož se nikdo neozívá, nikdo nemá žádné téma, na které by chtěl slyšet něčí výklad, ani se doposud nikdo nepřihlásil do soutěžě (viz. na hoře), tak netuším o čem mám psát.
Rozhodně to nesvádím na vás!.. čtenáře, ale něco v tom bude. Chtělo by to inspiraci, nebo něco podobného. 
Ovšem. Pokud na váš blog chodí "pořád ti sami" (ROZhodNě to neberte ve zlém!! To VUBEC! Jsme rády) , ale .. prostě žádní nový lidé, žádné nápady. NIC!... tak se pak hůř něco píše...
Pokusím se co nejdřív chytit inspiraci, jelikož tenhle blog má být převážně jen od nás - Rebelek♥ , tak sem nebudu zkopírovávat nějaké články od někoho jiného. - Nepočítám něco, co bych chtěla, aby jste si přečetli, poněvadš k tomu mám nějaký důvod.. :)

Já vím, že tento článek si zřejmě stejnak nikdo nepřečte, ale ráda jsem zdůvodnila moje "přítomné" myšleny :))

Vaše Rebelka♥

Valentýn

14. února 2011 v 10:10 | Rebelky |  holky ♀
Ták, a je tu Valentýn!... 
kisses
Jelikož jsem každodenním návštěvníkem facebooku, tak vidím, že už /ZPĚT/ 14 dní se tam honí různé "statusy", jako třeba " Sorry V̶a̶l̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶D̶a̶y - I am single♥ →jestli jsi na tom stejně,dej si to statusu.." a další... thinkheart.gif image by Salisko

Photobucket - Video and Image HostingJá ležím na Valentýna doma, s odřeným nosem a horou kapesníků! thblinkingmoney.gif image by Salisko
Stejnak mi to ale nijak nevadí, jelikož bych pusu stejně od nikoho nedostala... Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

  • VALENTÝN

Toto jméno "jen pro informaci" nosí 64 obyvatel naší republiky! Photobucket - Video and Image Hosting  
Z latinského překladu znamená "zdravý" 
Slaví se (kdy jindy než) 14. února !! 


Tak vám přeju hooooooooodně lásky 
 , protože té není NIKDY dost!! Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Vaše Rebelka♥

Žebříček MP3 dnes

12. února 2011 v 20:40 | Rebelky |  ♫ MUSIC ♫
Mám tu pro Vás žebříček nejstahovanějších MP3 za dnešní den na serveru
stahnout-mp3.net
A tady už je žebříček!(začíná 1.místem a končí 10.místem xD)
A tady je videoklip k prvnímu místu....tuhle určitě znáte..je to nějaký mix..GetFar-The Radio


Klip je převážněz přírodního prostředí, je vidět že se nejspíš natáčel někde v lese.
Mě se tenhle song, líbí. Má něco do sebe, a když si ho poslechnu ještě nějakou dobu mi zůstane melodie v hlavě!!

Jaké jsou pro Vás aktuálně nejoblíbenější songy? A co říkáte na The Radio??
Vaše Rebelky

líbání

12. února 2011 v 13:25 | Rebelky |  OUR Diary =)
Jestli hledáte nějakou zaručenou radu, jak se má líbat nebo jak to při tom probíhá.... Nenajdete ji.
I já jsem zhruba před rokem (bylo mi 13) zadávala do vyhledávače "líbání, na co kluci myslí při líbání, jak na to, aby ses nestrapnila..." a spousta dalšího. Musím uznat, že pár rad jsem na netu našla. Ale většina z nich si sobě protiřečily...
Já jsem dostala svůj první francouzák jako "dárek ke svým 14(tým) narozeninám" od svého kluka. Ovšem bylo to takové "vnucené".. Prostě to nesplnilo moje očekávání.
S tím klukem jsem chodila asi tak tři měsíce, než jsem si uvědomila, že mě nemiluje. Je pravda, že mi posílal každý den smsky (bylo to fakt moc milý) a téměř pokaždé se tam oběvilo to slovíčko miluju tě. Ale podle mě, to nemyslel od srdce...
Ovšem ukončila jsem to s ním, protože ani já jsem ho doopravdy nemilovala...
Na svůj první francouzák nemám zrovna nejlepší vzpomínky, ale to neznamená, že to potká i vás.

Líbání je krásná věc! Ale ještě krásnější a pohádkovější je, když je opravdu z lásky♥ :)

Vaše Rebelka♥

úvaha na citát...

12. února 2011 v 12:41 | Rebelky |  OUR Diary =)
Ahoj. Do školy jsme měly za úkol napsat úvahu na asi 8 různých citátů. Já si vybrala tenhle. Rada bych věděla váš názor na to, co jsem sepsala... :))  

Citát: "Nejztracenější den našeho života je ten, kdy jsme se nezasmáli." (Sebastian Roch Chamfort)

Smích je jako doktor. I když ti je nejhůř,on ti pomůže. Je to vzácná věc, která se bohužel nedá předepsat, koupit ani navážit na kila. Jen málokdo se dokáže zasmát, i když mu do smíchu není.
Smích by se dal taky nazvat vitamínem. Vitamínem, jehož je na světě nespočetné množství. Množství, z kterého by se mělo brát každý den, ale miliony lidi to bohužel přechází. Den bez úsměvu je jako … Já vlastně nevím jako co. Nedokážu si to vůbec představit, poněvadž jsem zapřísáhlá optimistka. Vždycky se dívám na všechno z té lepší stránky. Jako optimistka přenáším dobrou náladu i na kamarády. I když jim není zrovna nejlíp, dám do toho vše, abych je rozesmála.
Každý má právo na smích, a to bez výjimky!
Ovšem někteří lidé si to nemyslí. Když nezakopnou zrovna o nějaký šťastný zážitek, ani si neuvědomí, že něco tak krásného jako smích do teď opomíjeli.
Vždycky se nějaký ten důvod k úsměvu najde. Většina lidí spočítá na prstech jedné ruky, kolikrát se za den zasmáli a když se jich zeptáte, kdy jim bylo naposledy mizerně, tak to na prstech rukou nespočítají ani kdyby jich měli 11. Já však myslím, že je to špatně. Mělo by to být naopak!
Den bez smíchu je jako písnička bez tónů,
pláč bez slz, nebo cesta bez cíle…
"S úsměvem jde všechno lépe! A sluší každému."
Smích je kořením života.
Ke smíchu není třeba jen štěstí. I člověk, kterému se štěstí jako naschvál vyhýbá, může být šťastný! Vždyť štěstí se nastěhuje do domu, z jehož oken zní smích.
"Smát se sobě samému? K smíchu!
Nesmát se vůbec?.. Hloupost!!"
Je třeba mít lék, který nelze dostat předepsaný na papírku, avšak léčí vážné nemoci.
My tu nebudeme navždy, Ale smích? Ten je věčný.
Já a smích - jako baterka, která se nabíjí. Nikdy se dostatečně nedobije.Žiješ, tak se nezapomeň smát. Až budeš umírat… leda si škytneš.
Strávit den bez smíchu? Samota na opuštěném ostrově…

Vaše Rebelka♥

soutěž "oblečení"

11. února 2011 v 11:56 | Rebelky |  oblečení
Rebelky vyhlašují soutěž onejhezčí kombinace oblečení!!!!!!
Photobucket - Video and Image Hosting

jak na to...?
  • vyfotíš sebe nebo jen kombinaci oblečení, které se myslíš, že je nejhezčí a pošleš nám ji na e-mail
  • my rebelky, jako bezstraná porota ohodnotíme vaše oblečení body (do 0-10)
  • Vaše kombinace, budou samozřejmě vyvěšeny i na blogu a hlasovat, se bude moct i tam!!
  • Nezáleží jen na našem ohodnocení!!!!!!! Hlasovat mohou i kamarádi!
  • Soutěž začne, až bude dostatek soutěžících. Takže nezaručujem kdy ;)
Photobucket - Video and Image HostingJestli máte svůj blog a chcete ho přidat "k soutěži" napište ho do přihlášky :))

přihláška: 
  1. jméno či přezdívka
  2. "blog"
  3. něco o sobě (stačí stručně =)
  4. fotku! :D
Vyplněnou přihlášku posílejte do "zprávy autorovy" prosíííím :) 

Předem všem moooc děkujeme za účast :))

PS: VÍTĚZ/KA získá "propagaci na blogu" dva týdny.
              2. místo získá propagaci jeden týden :))

Vaše rebelka♥

co je to vlastně ta naše poradna =)

11. února 2011 v 11:30 | Rebelky |  "PORADNA"
Pár slov o poradně...

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Ahoj. Chcete se s něčím svěřit? Chcete s něčím pixelporadit ? 
Ať se to týká klukůPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket nebo holek, ptejte se, rády vám poradíme.
Otázky můžete psát do komentářů, nebo do "zpráv autorovy". Bouncing bunny
Samozdřejmě, že otázky mohou být anonymní!! A odpovědi na ně dostanete boďto na e-mailPhotobucket - Video and Image Hosting nebo do komentářů.

Moc se budeme těšit na vaše otázky a důkladněPhotobucket - Video and Image Hosting si je všechny přečteme a zodpovíme na ně :)) Photobucket - Video and Image Hosting

Vaše rebelka♥

u kluku i holek

9. února 2011 v 17:42 | Rebelky |  CO/průzkumy/OL

"PRŮZKUM"

U kluku (věk 13-16let) + (4kluci)
Otázky byly následující:
1. Dal si už někdy holce pusu z lásky? (nepocita se školka!)
2.Vem si, ze "chodis" s holkou nejakou dobu a pak se spolu rozejdete a za tu dobu si nedate ani pusu. Pocitas ji mezi sve "byvale" holky??
___________________________________________________________________________________________
1.ANO(4x)
2.tak kdyz se spolu rozejdem tak uz spolu nechodime tak asi ji radim mezi bejvalky(4x)


U holek (věk 13-14let)+(6holek)
Otázky byli následující:
1. Dala si už někdy klukovi pusu z lásky? (nepocita se školka!)
2.Vem si, ze "chodis" s klukem nejakou dobu a pak se spolu rozejdete a za tu dobu si nedate ani pusu. Pocitas ji mezi sve "byvale" kluky??
____________________________________________________________________________________________
1.ANO (2x)
2.ANO(4x) & NE (2x)
Vaše Rebelka♥

průzkum mezi holkama :)

9. února 2011 v 17:40 | Rebelky |  CO/průzkumy/OL
Ptala jsem se 7 holek ve věku 13-14 let na tyto otazky... :)

1.Líbala ses někdy? - 100% NE
2.Chodila jsi už s klukem? - 71% ANO 29% NE
3.Dostala jsi už zamilované psaníčko? - 57% ANO 43% NE
4.Držela si se už s klukem za ruku? -57% ANO 43% NE
5.Dostala jsi už od "něj" dárek? -86% ANO 14% NE
6.Zamilovala ses už někdy? -86% ANO 14% NE
Vaše Rebelka♥

taháky

9. února 2011 v 15:50 | Rebelky |  SchOOl xD
Čau! Mám tu pro vás pár OSVĚDČENÝCH taháků na školní testy =)

1. Napiš si to tužkou na lavici.thblackstar.gif image by Salisko (ps: moc netlač;)
2. Na obal od pet-lahve
3. :paccKdyž si můžeš vzít vlastní papír, tak si to na něj napiš :) a pak buď vymaž nebo zaškrtej :D pixel
4. Vlož si to na papír pod písemku a při vybírání ho nenápadně smeť pod lavici ; )
5. Na ruku si nakresli   velký obrázek a do něho zamíchej "potřebná slova" 
6. Dej si ho na židli pod zadekPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket

A nejlepší na konec 7. !!!!!! - tahák v propisce či peru. Na 100% vyjde! ;) 

sf

Přeju hoooodně štěstí! ;)

Vaše Rebelka♥